Ještě než vyrazí na inspekční cestu do Německa, odpoví ve středu od 10:00 v on-line rozhovoru ředitel FK Teplice František Hrdlička na dotazy čtenářům Deníku.

Třebaže hlavní část sezony ještě nezačala ředitel teplického fotbalového klubu má program doslova nabitý.

„Jsem rád, že se nám podařilo udržet opory Kleina, Mahmutoviče, Ljevakoviče, Lukáše a další, o které byl na trhu enormní zájem,“ řekl František Hrdlička s tím, že senegalský dlouhán Thiam ani další útočník Schulmeister, kteří byli v klubu na testech, kmenové hráče nepřevyšovali. A proto s nimi dál nepočítá.

FK Teplice, jedna z významných fotbalových bašt v zemi, má nového předsedu představenstva. Již v minulém týdnu byl mužstvu představen Pavel Šedlbauer a hráče i realizační tým ujistil, že spojení s tradičním spojencem, sklářským gigantem AGC, i po odchodu Štěpána Popoviče do penze, bude pokračovat.

„Hodně si toho vážíme, všichni víme jaké je doba. Fotbal bez sklárny by v Teplicích nebyl. Klub je po finanční i technické stránce zajištěn.“

Po středečním on-line rozhovoru se čtenáři Deníku se vydá ředitel klubu František Hrdlička za týmem na soustředění do německého Westerburgu. A hned po svém příjezdu uvidí zápas FK Teplice proti Kickers Offenbach. Vrcholem herního soustředění teplického klubu bude páteční duel s bundesligovým Eintrachtem Frankfurt.