„Favoritem zápasu budou hosté. Ti sice oproti loňské sezoně udělali v kádru několik změn, přesto mají stále hodně zkušený tým, který by měl bojovat o další titul,“ má jasno trenér Severočechů Miroslav Přikryl.

Podle jeho slov však domácí nevkročí na palubovku s poraženeckou náladou. „Věřím, že je v našich silách uhrát solidní výsledek. Pokud navážeme na předchozí výkony a bude se nám dařit na příjmu a servisu, můžeme soupeře zaskočit. O výsledek se porveme,“ slibuje kouč SKV ústeckým fanouškům.

Stejně jako v posledních zápasech, i tentokrát však nebude mít k dispozici kompletní kádr. „Stále nemůže nastoupit Smrčina. Jeho zranění si žádá ještě týden léčby,“ prozrazuje Přikryl a pokračuje: „Je to škoda, protože právě Smrčina byl v přípravě naší největší útočnou silou. I Petr Pěkný už ale ukázal, že ho na univerzálu může nahradit.“

Ani favorit klání z Českých Budějovic se nevyhnul nuceným změnám v sestavě. „Chybět jim bude zraněné libero Habada. Snad toho dokážeme využít,“ přeje si na závěr Přikryl.