Ve skupině A zatím překvapuje účastník nejnižší soutěže Ústecka, celek Tuttipizzy, který dokázal porazit favorizovaný Combix 5:2 (krajský přebor) a po třech kolech má na kontě 6 bodů. Bez ztráty bodu je zatím celek Severky.

Pohárové skupině B dle očekávání kralují dva účastníci nejvyšší soutěže Pérovna a Flamengo. Oba si již s předstihem zajistili účast ve čtvrtfinále a mohou se chystat na vzájemný duel.

Skupina C je zatím hodně zamotaná. Vedou ji Odpadlíci se šesti body a za ni nimi jsou tři týmy s jedním vítězstvím na kontě. Zklamáním jsou především výsledky teplických Centurions, kteří sice dokázali porazit účastníka krajského přeboru SKP Viktorii, poté ale selhali v duelu s podceňovanými Rumíky a prohráli i s prvními Odpadlíky.

Skupině D prozatím kraluje celek Tety, druhé Dynamo ztrácí dva body. Bez šance na postup jsou hráči rezervy Flamenga, kteří mají na svém kontě po třech zápasech dva body.

Ve skupině E zatím vedou hráči KMF Úderu před druhým Relaxem a třetí Dominou. Zklamáním jsou výsledky Tornáda (okresní přebor), které dvakrát prohrálo a na postup ze skupiny už může pomalu zapomenout.

SKUPINY A, B, C

Výsledková tabulka: Skupina A, B, C
SKUPINA D, E
Výsledková tabulka: Skupina D, E