Hvězdy jako trucker David Vršecký či hrající fotbalová legenda Pavel Verbíř při dekorování dokázali, že nejsou pouze výjimečnými sportovci, ale i skvělými baviči.

Při pondělním slavnostním vyhlášení ankety na prknech Severočeského divadla opery a baletu v Ústí nad Labem létala z úst oceněných jedna vtipná hláška za druhou. Tady je výběr z těch nejlepších…

„Na silnici se snažím chovat slušně, ale občas ulítnu. Ještě mám všechny body, nebo žádný…? celkový vítěz ankety a dvojnásobný mistr Evropy v tahačích David Vršecký o svém řízení v civilu.

„Na Stínadlech bych chtěl zůstat i po aktivní kariéře, ale nevím, jestli bych zrovna pomáhal sekat trávu…“ Sportovní hvězda Deníku Pavel Verbíř v reakci na obdrženou věcnou cenu, kterou byly zahradní nůžky.

„Co dělám, abych shodil? Nejím a nepiju. Bez jídla vydržím tři dny, bez pití jen den.“ nejlepší český amatérský boxer současnosti Zdeněk Chládek dává radu spolumoderátorce večera Evě Decastelo.

„Za skvělý podzim jsme hráčům zaplatili návštěvu vinného sklípku a vypadá to, že jsme se v něm zdrželi o něco déle…“ trenér FK Ústí Svatopluk Habanec hledá příčiny nepovedeného vstupu do jara.

„Běhat bych přestal jedině, kdyby mi amputovali obě nohy…“ odpověď 68letého atleta a vítěze kategorie Masters Iva Řezáče na otázku, co by ukončilo jeho aktivní kariéru.