Hosté však v následující váze do 56 kg srovnali stav, když Barák na body zdolal Kovalenka.

Kováč překvapil

K velkému překvapení došlo ve váze do 60 kg, kdy favorizovaný hostující Velký podlehl ústeckému Kováčovi. Hosté však srovnali na 4:4, když Hovhannisjan nestačil na Baláže a soupeři podlehl na body.

Ve váze do 69 kg nastoupil za domácí Chládek a na body porazil Pilíka.

„Cítil jsem se trošičku unavený, neboť jsem den před utkáním boxoval v Německu těžký zápas s Turkem, kterého jsem nakonec zdolal,“ řekl Zdeněk Chládek, který pak nedal Pilíkovi šanci uspět.

Po výhře Bezvody v kategorii do 75 kg na body nad Šátkem vedli domácí už 8:4 a bylo rozhodnuto o vítězi, neboť celek Ostravy další dvě váhy neobsadil. Řezníček (do 81 kg) a Helešic (do 91 kg) neměli soupeře a v posledním duelu utkání prohrál domácí Kroupa se Slížem k.o.

„Jsme samozřejmě spokojeni s vítězstvím, výhra nad Ostravou byla naším cílem. I když zápas byl vyrovnaný, tudíž si na své přišly i čtyři stovky diváků,“ říkal po utkání tiskový mluvčí domácího oddílu Václav Vlk.

Ústí - Ostrava 12:6
Body obou soupeřů: Vuong (do 54 kg), Kováč (do 60 kg), Chládek (do 69 kg), Bezvoda (do 75 kg), Řezníček (do 81 kg) Helešic (do 91 kg) – Barák (do 56 kg), Baláž (do 64 kg), Slíž (nad 91 kg). Hlavní rozhodčí: Müller. Diváků: 400.