„Chceme napravit dojem z posledního utkání, kdy jsme prohráli 0:1 na hřišti posledních Dobřan. V týdnu jsme na tréninku zapracovali hlavně na střelbě a zakončení, tak snad už předvedeme lepší výkon,“ přeje si trenér extraligových hokejbalistů Elby Patrik Cerman.

A s jakými plány půjde jeho tým do víkendových zápasů? „Samozřejmě chceme získat šest bodů, otázkou ale je, jestli nám to naše hra a soupeři dovolí. Pokud ale předvedeme stoprocentní výkon, tak nemám strach. Snazší to asi bude v duelu s Letohradem, který už je několik let průměrným týmem. V neděli s lídrem z Hradce to bude o poznání těžší, vždyť soupeř je letos největším favoritem na zisk titulu,“ uvědomuje si kouč.

K dispozici znovu nebude mít kompletní kádr. „Chybět budou zranění Petružálek s Hubeným. Do sestavy se ale naopak po trestu vrací Plachý.“

Do utkání navíc nezasáhnou dvě hokejové posily Elby z Děčína. „S Oliveriusem i Sádovským, kteří u nás vypomáhali už v loňské sezoně, jsme domluveni. Příští týden se zapojí do tréninku,“ dodal na závěr Cerman.