Některé názvy futsalových týmů jsou skutečně zajímavé. Relax, Rumíci, Tornáda, Ferda, Úder, New York, Los kozlos, Lokomotif, Kostelníci. Někde tvoří základ mužstva novináři, jinde podnikatelé, číšníci, učitelé, kluci z ulice. Věková hranice není stanovena, hraje se o sportovní čest. Krajskou soutěž vede tým Hop trop (A), okres mužstvo AC Noesis, I. třídu Hop trop (B), 2. třídu Kostelníci.

Zajímavé utkání nabízel ve středu duel I. třídy, kde neporažené Dynamo (B) hostilo Flamengo (B).

Domácí měli nakročeno k nejvyšším metám. Skóre 36:19, 18b a třetí místo v tabulce. Pokud by vyhráli, na skóre by se dělili o první místo. Hned v páté minutě však skórovalo Flamengo po pěkné kombinaci.

Poločas byl šokující 0:3 pro tanečníky. Dramatickou zápletku ještě stačil vyprodukovat Vojta Šindelář z Flamenga , který za oplácení byl vyloučen.

Během přestávky to na střídačce Dynama pěkně vřelo a výsledkem byl raketový vstup do hry. Během šesti minut snížili Střekovští na rozdíl jediné branky - 2:3.

Při drtivém tlaku, který trval dalších pět minut však zapomněli na obranu a z brejku inkasovali na 2:5. Postavili do hry dalšího hráče místo brankáře a stále věřili v zázrak. Vlastní gól Flamenga je vyhecoval a další gól na 4:5 měl zlomit houževnatý odpor soupeře.

Opak byl však pravdou. V samotném závěru obdrželo Dynamo další dvě branky a bylo rozhodnuto. První porážka v letošním roce byla na světě. Dynamo (B) - Flamengo (B) - 4:7. Nejlepším hráčem na hřišti byl Miroslav Vlach, který dal tři góly. Škoda té červené karty, jinak to bylo skvělé utkání.

Rozhodčí Šmíd - Kalina

Branky: Dynamo (B) - 2x Turek, Macek, Auervek

Flamengo (B) - 3x Vlach M., 2x Ulrich, Janda R., Vlach Z.

Vyloučen hráč Flamenga (B) - Vojta Šindelář