„Jelikož mi odložili můj duel o mistra světa s Zaurbekem Baysangurovem až na únor, naskytl se mi volný čas na organizační věci a rozhodl jsem se uspořádat sám galavečer profesionálního boxu, především pro domácí boxery,“ řekla česká jednička.

Akce s názvem Green Hill Boxing Show se koná ve sportovní hale SKP Sever na Stříbrníkách, první z třinácti duelů začne v 18:30.

„Doufám, že se mi večer vydaří. Rád bych založil tradici pořádání podobných menších večerů třeba čtyřikrát i častěji do roka,“ řekl Konečný s tím, že se jedná o první akci, o kterou se stará výhradně sám. Dříve při organizaci pouze pomáhal.

„V plánu je třináct duelů v profesionálním boxu a lze tedy očekávat více jak čtyřhodinovou zábavu. Hlavní duel o mistra republiky střední váhy obstará v desetikolovém souboji bývalý úspěšný reprezentant Štěpán Horváth a soupeřem mu bude Jindřich Kubín. V duelu o mezinárodního mistra republiky lehkého veltru se utká Jan Balog s polským Arekem Malekem. K vidění bude i duel žen. Galavečer je s mezinárodní účastí, kromě českých boxerů uvidíme i polské, německé a slovenské borce.“