Tým trenérů Kindermanna a Bláhy zde prohrál 0:3 a v odvetě zvítězil 3:1 na sety.

„Odcestovali jsme v hodně oslabené sestavě bez šesti hráčů, což se na výkonu hodně projevilo. V prvním utkání na nás Netolice vlétly a my jsme se totálně sesypali. Předvedli jsme možná nejhorší výkon v letošní sezoně, soupeř byl ve všech činnostech lepší. Byla to katastrofa,“ přiznal trenér Slovanu Karel Kindermann.

Do odvety ale vstoupili chabařovičtí volejbalisté zdravě nabuzení. „Ta porážka kluky naštvala a ve druhém utkání chtěli uspět. Vedli jsme 2:0, pak ale soupeř přitlačil na servisu a snížil. Ve čtvrtém setu jsme prohrávali už o osm bodů, ale naštěstí jsme se zvedli a v koncovce vyhráli,“ pochvaloval si kouč Chabařovic.

Jeho tým tak dál drží druhou příčku v tabulce. „Naštěstí klopýtli i všichni soupeři, kteří jsou v tabulce kolem nás, takže se nic nezměnilo,“ potěšilo Kindermanna. V příštím týdnu mají Chabařovice volno a znovu do boje vyrazí až 11. února, kdy se představí v Liberci. „Ten je doma silný, nebude to nic lehkého. Ale pojedeme s cílem urvat jednu výhru,“ dodal kouč.

2. liga mužů: Netolice – Slovan Chabařovice 3:0 (16, 22, 19) a 1:3 (-23, –22, 14, –23). Chabařovice: Nedbal, Herych, Dušek, Chludil, Kauer, Jedlička, Röhrl, Moník.