Pořízek, který měří 203 centimetrů a váží 104 kilogramů, působil naposledy v Černé Hoře v týmu KK Ibar Rozaje. "Je to velice podobný typ hráče, jako byl Stevanovič, přichází na pozici 3-4, tedy jak podkošového hráče, tak vcelku dobrého střelce zdálky," přiblížil generální manažer Slunety Tomáš Hrubý.

"Zollo zde bude na zkušební dobu, která vyprší 9. ledna po utkání v Hradci Králové," prozradil délku jeho kontraktu. "Dnes jsem ho pozoroval při tréninku, má velice dobrou ruku a potvrdil své reference, ale zatím, po předchozích zkušenostech, nechceme nic zakřiknout."

Hráče, který přicestoval do Ústí v pondělí večer, si vyhlédl sám trenér Ústí Antonín Pištěcký. "Bude hrát trochu více z podkoše, než hrál
Stevanovič, jinak jde ale o velice podobné typy. Jsme skutečně rádi, že se nám povedlo to vyřešit takhle rychle a věříme, že se Zollo osvědčí a brzy se sžije s týmem i naší hrou," dodal lodivod Slunety.

Zollo působí v Evropě druhým rokem, v Prizrenu i v Rozaje ale zaznamenával v průměru přes 14 bodů na utkání. S více než šesti doskoky na zápas navíc potvrzuje, že bude vítanou posilou také pod oběma koši.