KAM O VÍKENDU ZA SPORTEM:
FOTBAL:
I. B třída: Vaňov – Unčín, Mojžíř – Chlumec (sobota 12.30), Hostovice – Heřmanov (neděle 15.30)
Okresní přebor: Chabařovice – Chlumec B, Trmice – Chuderov B (sobota 10.30), Povrly – Malečov (sobota 14.00), Sebuzín -Přestanov, Velké Březno – Velké Chvojno (sobota 16.00), Mojžíř B – SKP Sever, Neštěmice B – Petrovice (neděle 16.00)
III. třída: Chabařovice B – Tisá (sobota 14.00), Dubice – Telnice, Skorotice – Libouchec B (sobota 16.00), Povrly – Svádov-Olšinky B (neděle 14.00), Brná B – Valtířov (neděle 15.00), Lokomotiva Děčín – Velké Březno B (neděle 16.00)
FOTBAL ŽENY:
ČFL: FK Ústí n. L. – Sparta Praha B (sobota 14.00, TCM Klíše)
2. liga juniorky: FK Ústí n. L. – Třebeš (neděle 15.00, UMT Městský stadion)
HOKEJ I. LIGA:
Slovan Ústí n. L. – Sokolov (sobota 16.00)
FLORBAL:
I. liga ženy: Florbal Ústí – Soběslav (sobota 13.00), Florbal Ústí – Týn (neděle 12.30, oboje SC Sluneta)
I. liga muži: Florbal Ústí – Jaroměř (sobota 17.00, Sluneta)
HOKEJBAL:
Extraliga: Elba Ústí – Kert Park Praha (neděle 13.00)
I. OHBL: Desperados Ústí – Warriors Chlumec (sobota 9.30), Orlík Ústí – Wolves Chomutov (sobota 11.30), Sharks Neštěmice – Foreads Ústí (sobota 13.30, Ústí), Pivní Veteráni Ústí – Coma Team (neděle 8.15)
BASKETBAL:
2. liga: Sluneta USK – Mariánské Lázně (sobota 16.00, koleje UJEP), Sluneta – Rokycany (neděle 10.00, koleje UJEP)
Severočeská liga: Skřívánci – Real Roudnice n. L. (pátek 18.30)
VOLEJBAL, 2. LIGA:
Chabařovice – Karlovarsko B (sobota 10 a 14.00, Chabařovice)
STOLNÍ TENIS, DIVIZE:
SKP Sever Ústí – TJ Krupka (nová tělocvična v Neštěmicích), KST Apollo Ústí – SKST Teplice (herna v Corsu Krásné Březno – bývalé kino) (sobota 16.00), SKP Sever Ústí – SKST Teplice (neděle 10.00)

HRAJÍ TAKÉ VENKU:
FOTBAL:
F:NL: Líšeň – FK Ústí nad Labem (sobota 16.00)
Krajský přebor: Srbice – Brná (sobota 16.00)
I. A třída: Liběšice – Libouchec (sobota 13.30), Bílina – Neštěmice (sobota 15.00), Šluknov – Střekov (sobota 16.00), Roudnice – Chuderov (neděle 16.00)
I. B třída: České Kopisty – Svádov-Olšinky (neděle 16.00)
BASKETBAL:
KNBL: Brno – SLUNETA Ústí (sobota 19.00)
Severočeská liga: Slavia Liberec – SLUNETA B (sobota 15.00)
HOKEJBAL:
Extraliga: KOVO Praha – Elba Ústí (sobota 11.00)
2. liga: Most B – Ještěři Ústí (neděle 11.00), Malé Březno – Berani Ústí (neděle 11.00), Panthers Kadaň – Dukla Ústí (neděle 11.00, Chomutov)
FUTSAL, 2. LIGA:
Malibu Mladá Boleslav – Rapid Ústí (neděle 17.30)
HÁZENÁ, 2. LIGA:
Košutka – Chemička Ústí (sobota 16.30)
VOLEJBAL, EXTRALIGA:
Liberec – SKV Ústí nad Labem (sobota 18.00)
VOLEJBAL ŽENY, 2. LIGA:
Česká Třebová – Chabařovice (sobota)