„Jsme rádi za tři body, nicméně první třetina vypadala, jako bychom přijeli na druhou dorosteneckou ligu," nebyl po utkání spokojený trenér Ústečanů Marek Vojta. Postupem času ale jeho svěřenci přitápěli pod kotlem a nakonec svého soupeře naprosto zdemolovali. „Za třetí třetinu už jsem kluky pochválil, dokázali jsme kontrolovat hru v útočném pásmu," líbilo se trenérovi Severočechů.

Tým letos funguje jako dobře namazaný stroj. Vstup do sezony zvládl na jedničku a krok s ním drží jen Mladá Boleslav, která je v tabulce druhá vinou horšího skóre. Ústečané se zatím mohou opírat o výkony juniorského reprezentanta Jakuba Kolstrunka, který s 16 body (8+8) vede kanadské bodování soutěže.

Chomutov – Florbal Ústí 2:13 (1:3, 1:6, 0:4).Branky Ústí: Kolstrunk 4, Novák 3, Krbec 2, Fuchsig 2, Pavelka, Kühnel. Rozhodčí: Müller, Novosad. Vyloučení: 2:0. Využití: 0:2. Střely: 22:42. Diváci: 70.

Florbal Ústí: Netopilík – Pavelka, Krbec, Stibor, Kolstrunk, Novák, Kühnel, Semerád, Štorek, Šredl, Fuchsig, Pazderka, Täuber, Šafařovský. Trenér: Vojta.