V berlínské bitce dvou drobných blondýnek v sobotu ústecká 28letá hvězda nestačila na o tři roky starší domácí rodačku z Augsburgu Tinnu Ruprecht (13 – 1 – 1).

„Dnes byla Tina lepší,“ uznala česká boxerka s kosovskými kořeny pro portál sport.cz po duelu v ringu ve Verti Music Hall.

„Byla to pro mě velká zkušenost. Věřím, že dojde k odvetě, na kterou se musím lépe připravit. Doufám, že se ještě jednou utkáme,“ řekla svěřenkyně trenéra Lukáše Konečného.

Fabiana Bytyqi, hvězda profesionálního ringu z Ústí nad Labem.
FOTO, VIDEO: Bytyqi bude v berlínské bitce blondýnek obhajovat světový titul

Bývalý mistr světa těžký duel čekal, jeho svěřenkyně, po čtyřech úspěšných obhajobách, tentokrát ztrácela od začátku. „Věděli jsem, že to nebude sranda, šance byly 50:50 a Ruprecht doma. Pokud vím, tak byla ve smlouvě doložka o odvetě,“ uvedl exmistr světa a promotér.

„Nebyl to špatný výkon, ale prostě to nestačilo. Byl to ale parádní výkon od obou holek, myslím že se nemáme za co stydět a budeme muset více makat i přemýšlet před odvetou! Výsledek byl zasloužený, ještě po 7. kole to bylo hratelné, ale závěr nám nevyšel. Respekt oboum holkám. Fabča prohru zvládla se vztyčenou hlavou a soupeřka  měla také slova uznání. Myslím, že odveta může být naprosto odlišná,“ dodal Konečný.