A zároveň asi největší kariérní výzva. V cestě za 21 vítězstvím ji totiž bude stát o tři roky starší domácí rodačka z Augsburgu Tinna Ruprecht (12 – 1 -1).

„Bude to hodně těžký zápas. Šance na výhru jsou 50:50, vědí to obě holky. Němka sice poslední zápas s americkou reprezentantkou Seniesou Estradou prohrála, ale šla ve vyšší váhové kategorii. Němka byla do té doby neporažená, rovněž má tituly," konstatoval před bitkou drobných blondýnek bývalý mistr světa, nyní promotér a trenér Bytyqi Lukáš Konečný.

Fotbalisté FK Viagem Ústí nad Labem vstoupili v pondělí do zimní přípravy 2024. Staronová tvář v dresu Army Daniel Richter
Od začátku jsem věděl, že chci zpět do Ústí, přiznala staronová tvář Army

Tisková konference i setkání soupeřek už proběhlo. Němka budí respekt. "Je sice menší než Fabča, ale má zarputilý styl, je rvavá. Výhodou pro ní bude domácí prostředí, její stáj se na pořádání zápasu podílí,“ dodal Konečný.

Po mistrovství světa hokejistů do 20 let a vedle slavné dakarské rally, která právě probíhá, se jedná o další významnou sportovní událost nového kalendářního roku. 

Ústecká hvězda Fabiana Bytyqi pás profesionální mistryně světa organizace WBC v lehké minimuší váze počtvrté už uhájila.
Ústecké hvězdy v ringu: Bytyqi už slaví titul, Šálka čeká po roce velký návrat