Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Ústí n. L. - Více než tisícovka diváků aplaudovala vestoje. Hala Slunety na Klíši přivítala po dlouhých 23 letech reprezentaci futsalu a přestože čeští hráči v přátelském utkání na domácí půdě nepřetlačili bojovné Rumuny a prohráli smolně 2:3, příznivci „kulatého nesmyslu" se skvěle bavili!

9.2.2017

Čeští futsalisté v Ústí podlehli Rumunsku 2:3.Foto: Deník/Karel Pech

Národní tým předvedl v Ústí nad Labem bleskový nástup, už ve 4. minutě rozjásal publikum Hrdina a za další tři minuty přidal druhý gól do sítě v tu chvíli bezradných Rumunů skvěle hrající Záruba.

Pak ale soupeř srovnal krok a ve 13. minutě, po sporně odpískané ruce, snížil z penalty Matei. Otřesení Češi navíc za dvě minuty znovu inkasovali a drama bylo na světě.

DRAMA VYVRCHOLILO V ZÁVĚRU

Ve druhém dějství se Češi tlačili za vítězstvím a Záruba dvakrát orazítkoval tyč, rozhodující úder ale přišel na druhé straně, ve 36. minutě rozhodl Csoma.

Poslední přípravný zápas před dubnovou kvalifikací na ME v Kazachstánu tak českým hráčům nevyšel dle představ, srdce Ústečanů si ale získali!

Česká republika - Rumunsko 2:3 (2:2)Branky: 4. Hrdina (Míča), 7. Záruba (Kovács) – 13. R. Matei z PK, 15. Raducu (C. Matei), 36. Csoma. Rozhodčí: Ciobanu (Rum.), Cílek. ŽK: 1:1. ČK: 1:0 (Belej). Diváci: 1075.

ČR: Vahala (13. na PK Gerčák) – R. Mareš, Míča, Kovács, Záruba – Hrdina, Cupák – D. Drozd, Belej – připraven P. Drozd, připraven Holý. Trenér: Neumann.