Partička kolem kouče Milana Jelena se nejprve v sobotu představí v Praze, kde změří síly s Kovem a poté v neděli na domácím hřišti na Bukově vyzve na souboj rivala z Mostu.

Náročný víkend

„Bude to hodně náročný víkend, ale chceme z něj vytěžit plný počet šesti bodů. Situace v tabulce je pořádně našlapaná a pokud chceme v play off uspět, musíme si vytvořit co nejlepší výchozí pozici," má jasno trenér Severočechů.

Elba před týdnem sehrála výborný zápas s lídrem tabulky z Vlašimi, po boji ale nakonec prohrála 2:3 a vyšla tak bodově naprázdno. I proto nyní potřebuje uspět. Jejím prvním sokem bude v sobotu od 14 hodin celek Kovo Praha, který na podzim udolala těsně 2:1.

„Bude to opět velmi těžký zápas, vždy s nimi hrajeme vyrovnané zápasy. Mají vynikajícího brankáře, na kterém celou svou hru staví," upozorňuje kouč Ústečanů.

Hubený se vrací

V neděli od dvou se pak hráči Elby představí na domácím hřišti na Rondelu, kde v severočeské bitvě změří síly s Mostem. „U nich jsme prohráli 1:3, máme jim co vracet. Bude to derby, které má vždy grády, takové zápasy mám rád. Očekávám boj o každý centimetr hřiště," říká Milan Jelen, kterému nejspíše bude chybět několik hráčů.

„Kvůli trestu ve hře z Vlašimi nesmí nastoupit Bím, někteří hráči měli navíc v týdnu zdravotní problémy. Po nemoci a zranění by se ale měl vrátit do sestavy Hubený. Chytat bude Banda, který má dobrou formu," prozradil na závěr kouč Ústečanů Milan Jelen.