Sportovní centrum T-club by Tisk Horák přichází s nabídkou letního členství. Členské centrum, které se nachází v Krásném Březně a jehož součástí jsou badmintonové a squashové kurty, tenisová hala, sály ke skupinovým lekcím a posilovna, nyní můžete tři měsíce navštěvovat za necelých 1 500 korun.

„Přicházíme s historicky největším letním zvýhodněním. Od 1. do 14. června máme slevu 50 procent na letní členství. Za 1495 korun můžete centrum navštěvovat po dobu 3 měsíců bez jakýchkoliv závazků,“ uvedla manažerka centra Michaela Skibová.

Co všechno za tuto cenu můžete využívat? Neomezený vstup na skupinové lekce – což v T-clubu jsou: H.E.A.T. Program, programy LesMills: Bodypump, Grit, CXwork, Bodybalance nebo kruhové tréninky a TRX.

Soutěž Deníku s T-clubem:

Nabízíme dvěma výhercům tříměsíční letní vstupné do T-clubu v ceně 1 495 Kč zdarma.

Stačí správně odpovědět na otázku, tu nám zaslat na mail ustecky@denik.cz (do předmětu dejte: Soutěž T-club) do úterý 10. června a mít štěstí při losovaní (výherce budeme hned ten den kontaktovat).

Otázka zní: Vyjmenuje alespoň pět skupinových lekcí, které můžete v T-clubu využít.

Dále máte volný vstup na letní venkovní lekce i programy, vstup do posilovny, 4 x za měsíc aplikace ve zbrusu novém Vacushape V4 Infra, 4 x za měsíc aplikace Powerplate, 20 min. za měsíc solária. „A velmi zajímavá je sleva 50 procent na badminton a squash,“ dodala Michaela Skibová.

V ústeckém centru T-club mají nové zázemí s kavárnou.Zdroj: T-club

Kromě nových squashových kurtů, které můžete vyzkoušet, přichází T-club i s nejnovějším modelem stroje Vacushape V4 Infra, který je údajně jediný v severních Čechách. „Těšit se můžete i na kávu v nové kavárně centra,“ usmála se manažerka sportovního centra.

Otevření koupaliště na Klíši v Ústí nad Labem po celkové rekonstrukci
Bazén na Klíši je po velké rekonstrukci v provozu. Návštěvníci přišli hned