„Hrálo se velmi kvalitní utkání. Škoda, že jsme ho nerozhodli už v prvním poločase. Jsem ale rád, že jsme splnili daný cíl a zvítězili," pochvaloval si po utkání manažer Combixu Lukáš Vobecký.

Do haly v Krásném Březně se na finále přišlo podívat více než 120 diváků a rozhodně nelitovali. K vidění byl parádní futsal. Combix šel do vedení zásluhou Kroka už v 7. minutě a poté ještě dvakrát orazítkoval tyč soupeřovy brány.

Po přestávce pak hráči Combixu brzy zvýšili na 2:0, ale legenda českého futsalu Martin Dlouhý ve 41. minutě za hosty snížil a v závěru při power play Rapid dokonce srovnal. Rozhodnout tak musely až pokutové kopy, v jejichž třetí sérii rozpoutal bujaré oslavy Combixu kanonýr Lukáš Krok.

Okresní pohár – finále: Combix Ústí – Rapid Ústí 3:2 po PK (1:0). Branky: Krok + rozh. PK, Martínek – Dlouhý, Bellada. Rozhodčí: Kresta, Košťál. ŽK: 2:1. Diváci: 123.