DOROST

Mezi dorostenci hrál 1. divizi z Ústecka jen oddíl Svah Všebořice, který skončil na 5. místě. Vyhrála Severočeská tenisová C, druhý byl LTK Liberec A a třetí skončil LTC Děčín. Druhou skupinu ovládla Severočeská tenisová A, uspěla i ve finále a proto si zahraje na MČR.

Ve 2. divizi skupiny C nastoupily ještě tři celky z Ústecka. Skupinu vyhrál tým Panorama Teplice před Sokolem Ústí a třetí Roudnicí. Šestá byla Severní terasa a až poslední klub s velkou historií TK Ústí.

STARŠÍ ŽACTVO

Mezi staršími žáky hrál TK Ústí v 1. divizi ve skupině B, ale skončil předposlední a sestupuje. Skupinu ovládla Severočeská tenisová C před Hrádkem a LTK Liberec. Ve skupině A vyhrála Severočeská tenisová A, která pak ve finále porazila své céčko a postupuje na MČR. Ve stejné skupině hrál i Sokol Ústí, jenž skončil čtvrtý.

MLADŠÍ ŽACTVO

V 1. divizi mladšího žactva nemělo Ústí žádné zastoupení, ale ve 2. divizi, skupině B se představily hned tři celky z Ústecka. Soutěž s přehledem ovládl Sokol Ústí před druhými Teplicemi B a TK Ústí. Čtvrtá skončila Severní Terasa. Sokol Ústí následně prohrál v baráži o postup do vyšší divize s TK Žatec 3:6.

BABYTENIS

Nejnižší kategorie se hraje pro ročníky 2008 a mladší a družstvo z Ústecka letos postavila jen Severní Terasa. Vedla si dobře, hrálo se 6 skupin po 5-6 týmech. Severní Terasa nejprve vyhrála skupinu F a v semifinále poté prohrála s Kadaní. Ve finále soutěže pak už počtvrté v řadě zvítězil LTK Liberec a postoupil na MČR.