K prvnímu utkání zajížděli v pátek na palubovku Karlových Varů. Ačkoliv domácí celek ovládl první část a následně se dostal do vedení 3:1, Ústí ještě do konce prostřední dvacetiminutovky dokázalo srovnat stav.

V posledním dějství pak dokonal obrat Novák, zbytek utkání ovládl kanonýr Kopecký, jenž dvěma brankami dokonal hattrick a stanovil účet utkání na 6:3 pro hosty. „Těší mě výhra nad týmem, který má silné individuality,“ pochvaloval si kormidelník Ústí Marek Vojta.

V neděli přivítali jeho svěřenci Ostravu. Ostřelování hostující tvrze proměnil v kýženou vedoucí branku až v 16. minutě Stummer, následně mohl navýšit vedení Josef Novák, jenž ale trefil tyč hostující svatyně.

Ústí i ve zbylých dvou třetinách tlačilo, jenže hosté dokázali držet krok a v závěrečné hře bez brankáře dokonce sahali po vyrovnání. Ačkoliv minutu před koncem trefil odkrytou klec Kopecký, jenž zvýšil na 5:3, Ostravští dokázali ještě znovu snížit, na body už ale nedosáhli. Ústečtí tak vydřeli výhru 5:4 a 166 diváků mohlo odcházet domů spokojených.