Elba začala hrůzostrašně a už po 11 sekundách prohrávala. To domácí nakoplo a nesrazila je ani kontaktní branka Ústí. Úvodní třetinu vyhráli jednoznačně 5:1.

Ústečtí na startu druhé periody vystřídali brankáře a příležitost dostal opět mladý Rechtorik, navíc prostřední periodu dokázala Elba ovládnout. V té poslední už ale opět dominoval domácí tým prošpikovaný reprezentanty, jenž přidal další tři branky.

Pod úspěchy Ústí se podepsali tradičně produktivní Soukup se Štěpánkem, sekundoval jim také Červinka. Žádný jiný hráč Elby se ale do bodového účtu zápasu nezapsal a Ústí tak favoritovi jednoznačně podlehlo. Svěřenci trenéra Pavlíka se v tabulce propadli na pátou příčku, v sobotu míří do Letohradu.

Kert Park Praha - Elba Ústí 9:3 (5:1, 1:2, 3:0)
Branky a nahrávky: 1. Kruček M. (Fejfar, Zvonek), 4. Fejfar (Zvonek), 10. Čejka (Postulka), 14. Šperl (Čejka, J.), 15. Kruček M. (Zvonek, Fejfar), 26. Kruček J. (Šperl, Wróbel), 32. Čejka (Wróbel, Šperl), 35. Danko (Fejfar, Wróbel), 38. Zvonek (Fejfar, Nýdl) - 8. Štěpánek (Červinka), 24. Štěpánek (Červinka, Soukup), 30. Soukup (Štěpánek)