Přesto mohla být nálada ještě veselejší, Elba totiž vedla ještě čtyři minuty před koncem 4:1! Nakonec ale brala s týmem, jenž má ve svém středu řadu reprezentantů, pouze bod.

„Pocity jsou hodně rozpolcené. Pro nás má ten bod cenu zlata, protože Kert je silný tým, na druhou stranu vedení 4:1 bychom si měli pohlídat. Je to pro nás zkušenost, i v tomto ohledu se stále ještě otrkáváme,“ zhodnotil zápas trenér Elby Jan Fedák. „Na to, jak mladý máme tým, je dobré, že se nám daří pravidelně bodovat,“ ocenil prozatímní průběh extraligy. Ústecký celek totiž zatím vyšel bodově naprázdno pouze v 1. kole v Hradci Králové (2:3) a drží se tak na druhém místě.

Ve 2. lize uspěli venku všichni tři ústečtí zástupci. Dukla Ústí vyhrála 3:2 v Kadani, Ještěři 3:0 v Mostě nad místním béčkem, stoprocentní Berani zvládli šlágr s druhým Malým Březnem, kde vyhráli 5:2. 

Hokejbal, extraliga:
Elba DDM Ústí nad Labem - Kert Park Praha 4:5 sn (2:0, 0:1, 2:3, -0:1sn)
Branky a nahrávky: 4. Poláček, 12. Gottfried (Vaněk, Langthaler), 35. Haas (Soukup), 36. Vaněk (Tomáš) – 19. Danko (J. Kruček, Wróbel), 42. Zvonek (J. Kruček, M. Kruček), 42. Wróbel (Šperl), 45. J. Kruček (Zvonek, Wróbel), rozh. náj. Zvonek
KOVO Praha - Elba DDM Ústí nad Labem 2:3 pp