„Vzhledem k vývoji utkání je pro nás jeden bod zklamání. Cítili jsme, že na ně máme a po většinu zápasu jsme byli lepším týmem. Bohužel jsme si to ale zkomplikovali individuálními chybami," litoval hrající asistent trenéra Jakub Koník.

Ústečané začali v Brně dobře a po první třetině vedli o dvě branky. „Jenže na začátku druhé části jsme ze třicet vteřin dostali dva góly a začínalo se od nuly. Byla to škoda, ve druhé části jsme dostali pět branek, přitom jsme v ní paradoxně byli lepší a měli jsme moře šancí. Šli jsme třikrát sami na brankáře, měli i nějaké přesilovky, ale téměř nic jsme nedali," mrzelo asistenta.

Ve třetí části Ústečané ještě otočili stav na 6:5, v závěru ale v oslabení inkasovali a v prodloužení padli. „I prohry posilují tým a je lepší, když ta porážka přijde teď než v play off. Žádnou tragédii z toho neděláme, i proto, že naše hra nebyla špatná. Teď nás čekají dvě těžká venkovní utkání v Liberci a Rožnově. Kdybychom v nich získali pět bodů, bylo by to super," dodal Jakub Koník.

Hattrick Brno – Florbal Ústí 7:6 po prodloužení (0:2, 5:2, 1:2 – 1:0). Branky Ústí: Kopecký 2, Stummer 2, Kolstrunk, Štorek. Rozhodčí: K. Sojka, T. Sojka. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:2. Střely: 35:27. Diváci: 152.

Florbal Ústí: Hlava – Kužel, Glatz, Pojar, Kolstrunk, Nikolič, Vojta, Stummer, Kučaba, Novák, Kopecký, Grosse, Svoboda, Štorek, Huslička, Täuber, Koník.