Florbalisté Ústí otočili domácí bitvu s Brnem

Ústí n. L. – Tenhle souboj zvedal diváky ze sedadel! Florbalisté Ústí nad Labem si to v první lize rozdali s brněnským Hattrickem a zápas jako na houpačce nakonec ovládli po tuhém boji 5:4. V tabulce tak udrželi druhé místo před Českou Lípou, vede Znojmo.

6.2.2017

Ústečtí florbalisté se radují z gólu. Ilustrační foto. Foto: Deník/Rudolf Hoffmann

florbal trenér Severočechů Marek Vojta a pokračoval:

„Brno mělo více ze hry ve druhé třetině, kdy hrálo na dvě formace. Poté, co jsme stáhli sestavu na dvě pětky ve třetí třetině my, tak jsme dominovali a závěr jsme odvážným výkonem zvládli díky bohu i výsledkově," pochvaloval si kouč.

Další zápas čeká jeho tým už v neděli a opět se představí v domácí hale Slunety. Od 20 hodin bude jeho soupeřem Spartak Pelhřimov, který je až dvanáctý.

„Ve zbývajících zápasech sezony je pro nás důležité udržet tu druhou příčku a mít tak co nejvýhodnější pozici pro play off," potvrdil již před časem Vojta.

Florbal Ústí – Hattrick Brno 5:4 (1:0, 1:2, 3:2)Branky Ústí: Kolstrunk 2, Novák, Pražan, Kopecký. Rozhodčí: Dolanský, Sýkora. Vyloučení: 2:1. Bez využití. Střely: 28:20. Diváci: 175.

Florbal Ústí: Hlava – Pražen, Kužel, Glatz, Pojar, Kolstrunk, Stummer, Sattler, Novák, Kopecký, Štorek, Pavelka, Täuber, Horák, Koník, Stibor, Kühnel, Šafařovský. Trenér: Vojta.

Cestující čekají výluky vlakových spojů na trati z Ústí do Mostu

Ústí nad Labem - S dočasnou změnou v jízdním řádu mezi Bílinou a Oldřichovem na trati spojující Ústí nad Labem a Most musí počítat cestující od 23. do 27. října a od 30. října do 3. listopadu vždy mezi 7.45 a 17 hodinou.

Ministr Brabec: Život je krátký na hádky. Země potřebuje stabilní vládu

Ústecký kraj /ROZHOVOR/ – Co znamenají volební výsledky? Jak se bude vyjednávat? Nejen nad tím se zamyslel lídr krajské kandidátky ANO v rozhovoru pro Deník.

Liberec dál vyhrává, opačně je na tom Ústí. Opět padlo...

Liberec, Ústí n. L. – Volejbalisté Ústí uhráli proti Brnu jediný set. Liberecká Dukla nepovolila Příbrami ani ten.

Jsme vášniví turisté, říká Lenka Kocmanová Taussigová

Ústecký kraj - Lenka Kocmanová Taussigová se od roku 2002, kdy v soutěži Miss České republiky získala titul Miss sympatie a v Tokiu na Miss International skončila šestá, vlastně vůbec nezměnila. Je stále stejně krásná, milá i usměvavá a její modré oči a záplavu nádherných vlasů si rozhodně s nikým nespletete.