Blades Ústí zdolali doma Brno Alligators 30:0, vytoužené mety 1 400 fanoušků, která by zaručila překonání diváckého rekordu sezony Paddock ligy, se ale nedočkali. Oslavit mohou alespoň nejvyšší domácí návštěvu, na Městský stadion v Ústí nad Labem totiž zavítalo 742 diváků.

Ústečtí skórovali v každé čtvrtině, zářilo duo Marek Hruboň a Jakub Imr. Oba si zapsali dvanáct bodů, Imr za dva touchdowny, Hruboň za tři field goaly a tři úspěšné kicky. Šest bodů za touchdown přidal Pavel Mráz. Blades tak vylepšili svou bilanci v západní divizi na dvě výhry a pět porážek a výrazně nakročili k záchraně v soutěži.

„Myslím, že zápas na Městském stadionu jsme zvládli více než důstojně jak po organizační tak po herní stránce. Ani jsme nepřemýšleli nad tím, že by naše účast v Paddock lize byla v ohrožení, teď už víme, že nejvyšší soutěž hrát budeme, takže teď už jen zůstat na vítězné vlně do konce sezony a urvat další vítězství,“ hodnotil zápas hrající manažer Ústí nad Labem Blades Jakub Valjent.

„Určitě jsme podali skvělý týmový výkon, všechny součásti hry se nám dařily lépe než soupeři. Konečně jsme udrželi koncentraci po celý zápas, nevypustili jsme jedinou chvíli a dokázali jsme, že Ústí je naše město a že tenhle stadion nikomu nedáme,“ doplnil Martin Šindler, coach a cornerback Ústí nad Labem Blades.