„Překvapením turnaje byl tým WC, který v boji o bronz porazil celek s názvem FJV. V semifinále dokonce vedl nad obhájcem trofeje 1:0 na sety, favorit ale nakonec zápas otočil a dokráčel si pro další triumf," povídal jeden z pořadatelů turnaje Jiří Brabec.

Na hřišti ve Vaňově se utkalo celkem čtrnáct trojic, hrálo se ve dvou skupinách po sedmi týmech a nejlepší čtyři celky z každé z nich postoupily do play off. „Za posledních patnáct let jsme měli nejhorší počasí, chvílemi i pršelo, takže to na hřišti trochu klouzalo. Všechna družstva se s tím ale vypořádala výborně," pochvaloval si pořadatel.

Každý z týmů si po turnaji odnesl diplom a také věcné ceny a došlo i na individuální ocenění. Nejužitečnějším hráčem turnaje byl zvolen Luboš Feltl z týmu WC a Pivplom, tedy diplom za nejvíce vypitých piv, získali stejně jako před rokem Japonci Óm-šinrikjó.

Čtvrtfinále: Cákalové – Rytíři 2:0, Indenpendents – WC 1:2, FJV – Óm-šinrikjó 2:0, Young Boys – Trosky 0:2. Semifinále: Cákalové – WC 2:1, FJV – Trosky 0:2. O 3. místo: WC – FJV 2:1. Finále:Cákalové – Trosky 2:0.

Nejužitečnější hráč: Luboš Feltl (WC). Pivplom (diplom za nejvíce vypitých piv): Óm-šinrikjó.