Dohromady totiž složily 20 000 Kč na pomoc malému Ondrovi, synovi jednoho z hokejbalistů Kadaně. Ten trpí onemocněním corpus callosum, což znamená, že se mu nepropojují obě hemisféry, kvůli čemuž má zpomalený vývoj a centrální hypotonii. „Dalších 4 200 Kč přidali diváci, kterým chceme moc poděkovat,“ přiblížil hráč Vlčí smečky a jeden z iniciátorů Martin Zdvořáček. Fanoušci mohli přispívat na transparentní účet, který klub uveřejnil ve všech pozvánkách i ve videopřenosu ze zápasu.

„Celkově považuji celou iniciativu za povedenou. Jsem rád, že i přes vzájemnou rivalitu dokážeme ukázat, že jsme v rámci hokejbalu jedna komunita, a že dokážeme držet spolu u věcí, které jsou důležitější než výsledky zápasů,“ doplnil nadále bývalý hokejista ústeckého Slovanu. „Jsem rád, že se dorazil podívat i táta Ondráška, který naší pomoc uvítal a osobně poděkoval, všem co akci podpořili. Přejeme hodně síly a radosti celé jeho rodině,“ dodal.

Tak trochu ve stínu vzájemné pomoci a solidarity pak zůstalo vítězství Vlků 4:0, kteří si upevnili pozici lídra tabulky.