„Čekali jsme vyrovnaný průběh zápasu, ale po dvou třetinách se to vyvíjelo jako jednoznačné utkání. Bohužel pokaždé když vedeme nějakým výraznějším rozdílem myslíme si, že to máme vyhrané a polevíme. Soupeř toho využil, dal ve třetí části tři branky a zápas hodně zdramatizoval. Zaplať pánbůh, že jsme to uhráli,“ líčil po utkání bývalý extraligový útočník Roland Baxa, jenž je ale nyní zraněný.

Ten souhlasil s hostujícím koučem, že utkání rozhodl začátek. „Dali jsme dva rychlé góly, které nám hodně pomohly. Bez nich bychom to možná za tři body nezvládli.“ Dukla si tak pojistila první příčku a rázně vykročila ke svému cíli. „Chceme jít do play-off z prvního místa a následně udělat titul. Letos máme nejsilnější tým, co kdy Dukla měla, takže ten cíl ani nemůže být menší.“ (db)

Hokejbal, 2. liga:
Dukla Ústí n. L. – Killers Litoměřice 4:3 (2:0, 1:0, 1:3)
Branky a nahrávky: 1. Sedláček (Zdvořáček P., Vinš), 11. Grosse (Poláček, Sedláček), 27. P. (Poláček, Sedláček), 36. Faigl (Zákon) – 36. Smolík (Chvojka), 43. Smolík (Krejza), 44. Grus (Krejza, Haken)
Dukla Ústí: Vydra – Faigl, Grosse, Hůja, Janda, Jirkovský, Poláček, Saska, Sedláček, Strnad, Trončinský, Vinš, Zákon, Zdvořáček P.
Killers Litoměřice: Zimanzl – Smolík, Haken, Chvojka, Grus, Ježek, Krejza, Sýkora, Karnet, Pětík, Ultych, Lečbych, Dvořák