Pod vedením trenérů Radka Procházky a Patrika Sýkory odcestovali mladí boxeři doplnění o jednoho juniora a jednu zástupkyni v kategorii žen.

"Jednalo se o velmi úspěšnou výpravu, která získala osm vítězství a připsala pouze dvě velmi těsné prohry," řekl kouč Patrik Sýkora.

Josef Král zvítězil 3:0 na body nad Bilalem Makhmaevem, Ondřej Bursa zvítězil 3:0 také nad domácím borcem Alexandrem Seibelem, Pavel Dušánek (Viper Česká Lípa) rovněž zvítězil 3:0 na body nad moldavským borcem Hatabem Elmazovem, Nela Procházková (Viper Česká Lípa) ve vyrovnaném zápase prohrála 1:2 na body s domácí Amy Bortitzovou a Jan Sýkora si poradil s Němcem Jeromem Klementou a zvítězil 3:0 na body.

A jak si vedli další? "David Váňa ze Sokol Mšené-lázně po skvělém výkonu porazil domácího Ambrose Pfeiffera 3:0 na body, Lukáš Zoubek si poradil s Danielem Seibelem a zvítězil 3:0 na body a Daniel Šulc z BC Česká Kamenice prohrál 1:2 na body s Hussamem Aljadirim," uvedl Sýkora s tím, že Katerina Křenčilová (Viper Česká Lípa) zvítězila s domácí Luisu Ritterovou RSC ve 2.kole a Marie Rákosníková bez boje.

Pavel Dušánek z České Lípy byl vyhlášen nejlepším boxerem turnaje.

Další kolo Národní ligy boxu Severočeské oblasti boxu se bude konat v sobotu 10. února v Žandově.