jednalo se o první letošní okresní kolo ze série 81 kol z celé ČR. Akce se konala v tělocvičně ZŠ Mírová a role rozhodčích se ujaly děti 9. ročníku z této školy. Soutěžilo se v pěti disciplínách (trojskok z místa, hod medicinbalem přes hlavu vzad, skok přes švihadlo, kliky a dribling.

Do krajského kola postoupila družstva na 1. a 2. místě a zároveň postoupilo 24 jednotlivců ze všech věkových kategorií (12 chlapců a 12 dívek). „Velice nás potěšilo, že se do akce zapojilo více škol než v loňském roce. Bylo skvělé vidět děti, jak nadšeně sportují,“ hodnotila jedna z organizátorek Dana Finková, která na škole učí.

Letos se koná jubilejní desátý ročník Odznaku všestrannosti, který založili olympijští vítězové v desetiboji Robert Změlík s Romanem Šebrlem. Hlavním cílem je všestranný sportovní rozvoj dětí, ať už sportují pravidelně, ale mohou být zaměřené jednostranně, nebo dětí, které nesportují vůbec. Odznak všestrannosti je již čtvrtým rokem součástí Sazka Olympijského víceboje, společného projektu Sazky a Českého olympijského výboru. 

Výsledky družstva:
1. ZŠ Mírová Ústí n. L.
2. ZŠ Velké Březno
3. ZŠ Pod Vodojemem