„Dan odehrál dvě střídání na začátku druhé půle a poté hrál v obranné formaci proti powerplay soupeře,“ osvětlil předseda Rapidu Matěj Čapek. „Celkově to splnilo účel, který jsme od toho čekali,“ dodal. V součtu Hajaš odehrál zhruba polovinu druhého poločasu.

„S výhrou v derby jsme pochopitelně spokojeni, herně to ale nebylo úplně dobré,“ přidal Čapek svůj pohled i na celý zápas. S tím souhlasil také hrající trenér Martin Dlouhý. „Mrzí mě, že se nám nepodařilo zopakovat výkon ze zápasu proti Liberci. Na druhou stranu od stavu 1:1 jsme celý zápas vedli, ale měli jsme málo pohybu a trochu hazardovali s mírným náskokem. V utkání jsme prostřídali všechny hráče a duel dovedli do vítězného konce,“ doplnil.

O šest gólů se podělilo šest různých střelců a Rapid na čtvrté příčce snížil ztrátu na třetí Jablonec na dva body. Zároveň o dva body zvýšil náskok na pátou Plzeň.

Futsal, 2. liga:
Rapid Ústí - Baník Chomutov 6:3 (3:1)
Branky: 3. Dvořák (Krok), 8. Chmelan (Dlouhý), 13. Sloup (Chmelan), 24. Krok, 34. Virt, 40. Dlouhý (Krok) – 6. Tykal (Špicar), 25. Kerner (Tykal), 36. Špicar
FC Rapid Ústí nad Labem: Votava (Džudža) – Sloup, M. Čapek, Chrudimský, Virt – M. Dlouhý, Chmelan – D. Dvořák, Krok – Hajaš. 
FC Baník Chomutov: Nejedlý – Tykal, Süssmilch, Micák – Špicar, Boček – Kerner.