„Zápas se nesl plně v naší režii. Naše obrana hrála opět skvěle, tak jak jsme z minulých sezon zvyklí. V útoku se nám také dařilo a hned ze začátku jsme si udělali dostatečný náskok. Bylo tam ale i plno chyb, na kterých musíme do dalších zápasů zapracovat a eliminovat je," nechal se na klubovém webu slyšet kapitán útoku Blades a nejužitečnější hráč utkání Jakub Imr.

NEJHEZČÍ AKCE

Právě on stál hned zkraje duelu u nejhezčí akce celého zápasu! Domácím stačily tři hry, jedna minuta a čtyři sekundy na to, aby Imr proměnil sedmdesátiyardový běh v prvních šest bodů. Jan Kubeš ho poté potvrdil kopem a Blades vedli 7:0!

„S výkonem, který kluci předvedli jsem spokojen. Vše klapalo tak, jak mělo. Každý dělal svou práci a to přineslo ovoce," chválil po utkání spoluhráče kapitán obrany Jan Pittner.

Náskok Blades postupem času narůstal a po dalších touchdownech Jakuba Imra vedli v polovině utkání drtivým rozdílem 20:0! „Na soupeře jsme se připravovali a chtěli jsme ukázat, že do druhé ligy patříme. To se nám povedlo. Několikrát se nám podařilo soupeře zastavit pár yardů od end zóny a to byl klíč k nule na kontě. Útok také šlapal jako jeden muž. Doufám, že takto budeme postupovat i nadále," dodal Pittner.

ODČINILI PORÁŽKU

Ústečtí hráči tak na domácím hřišti ve Svádově odčinili úvodní porážku 14:36 ze hřiště Plzně a Titánům nedali, jak se říká, ani čichnout. „Hned v prvním drivu se nám podařilo skórovat, takže psychická výhoda byla od začátku na naší straně. Útok i obrana hrály skvěle. Zápas jsem si užil a třešničkou na dortu byl pro mě můj touchdown," pochvaloval si na klubovém webu Petr Weinhöfer, který ve čtvrté čtvrtině uzavřel skóre na konečných 27:0!