Výsledky turnaje:
1. místo Pardubice
2. místo Chabařovice
3. místo Ústí nad Labem

„Ve stejný termín se konal v Čelákovicích velký nohejbalový turnaj, tam možná dorazila i reprezentace. Škoda, původně měla hrát s vítězem turnaje. Tady bylo dvanáct tříčlenných družstev, nejdál to měli borci z Pardubic, ale domů si vezou pěkný pohár. Ve finále porazili Chabařovice 2:0 na sety. Už semifinále bylo nesmírně vyrovnané, hrálo se na dva vítězné sety do deseti bodů. K vidění byl mimořádně tvrdý útok extraligového Martina Sehriga, který tady začínal, proti němu skvěle organizovaná obrana pod vedením zkušeného Petra Kučery (Pardubice). Ten také obdržel cenu pro neužitečnějšího hráče celého turnaje,“ popisoval situaci na hřišti Levinský. Takový nohejbal v Ústí moc často neuvidíte. 

Týmy byly rozděleny do dvou šestičlenných skupin, kde se hrálo systémem každý s každým. Čtyři družstva z každé skupiny postupovaly dál do vyřazovacích bojů, zbytek se utkal o cenu útěchy. Mezi vytrénovanými muži pobíhala na červené antuce i jedna žena.

Zuzana Flaksová ze Suchdola hájila se svým mužem zadní čáru a opravdu se moc snažila. Na síti zářil Michal Valo. Jeho přehled a cit pro technické parády se jen tak nevidí. Tahle výjimečná trojice se dostala až do semifinále, kde těsně prohrála s Chabařovicemi 1:2 na sety. Počasí vydrželo do samého konce, nasazení a dlouhé výměny chválil i dlouholetý předseda chabařovického klubu Vlastimil Pabián. 

Miroslav Vlach