„Letos byla sezona velmi náročná, jelo se jedenáct závodů a navíc do jejího konce nebylo nic rozhodnuto a bojovalo se do posledního kola. Během takového vypětí je potřeba myslet na odpočinek a na to, jak si vyčistit hlavu," objasňuje důvody „teambuildingu" manažer roudnického týmu Jan Kalivoda.

„Bavili jsme se o tom, čím se tak odreagovat a co by oslovilo převážnou většinu týmu. Nakonec po předchozích paintballových střílečkách vyhrály motokáry. Navíc nám kousek od administrativní budovy na Žižkově otevřeli nové motokárové centrum."

Tým Buggyra si to rozdal v motokárách.

Tým pojal akci opravdu bojovně a členové nově vzniklých týmu šli tvrdě za vítězstvím.

Tým dvojnásobného mistra Evropy s názvem Inčusové ve složení Vršecký, Dolejš, Marek v základní části nasbíral nejvíce bodů a do finálové jízdy tak startoval z prvního místa.

Do té byl z každého týmu nasazen nejrychlejší zástupce a po letmém startu se strhl urputný desetiminutový boj.

David Vršecký potvrdil roli favorita a systémem start cíl dojel pro celkové vítězství.

„Celý rok kluci dřou v podstatě na mě, takže měli motivaci mi to teď vrátit. Prostředí v Olšanech je luxusní a už teď jsme se bavili, kdy si to půjdeme zopakovat. Každý má v sobě závodního ducha a tady nám vyrostla dráha poblíž centra přímo pod nosem. Jsem z takových akcí přímo nadšený," uvedl Vršecký.