„Varoval jsem hráčky, aby utkání s posledním týmem nepodcenily a vzaly si to k srdci. Do soupeře se pustily hned od začátku, v 10. minutě to bylo 8:1 a náskok jsme neustále navyšovali," pochvaloval si kormidelník Spartaku Radomír Hanusek.

Do druhé půle šly jeho hráčky se stejným cílem. „Mrzí mě jen, že se nám nepodařilo, ať už špatným příjmem nebo technickou chybou, několik rychlých protiútoků zakončit. Naše vítězství mohlo být ještě výraznější. Jsem ale rád, že si zahrály všechny hráčky ze soupisky a že nic nepodcenily. Odměnou jim bylo pěkné vítězství na kterém se střelecky podílelo devět hráček," povídal Hanusek.

Další zápas ve druhé lize sehraje jeho tým v sobotu na palubovce druhých Českých Budějovic. Spartaku patří po výhře nad Milevskem devátá příčka.

Spartak Ústí – Milevsko 33:13 (16:4) Ústí: Sasková, Šlejtrová – Bumbová, Drobná 2, Stehlíková 4, Tušlová 3, Divišová, Bejčková 5, Krbová 3, Pejšková, Jelínková 3, Srpová 4, Vílová 1, Janečková 8. Za hosty nejvíce: Lešňovská 4, Hečková 3. Rozhodčí: Uhlíř, Pospíšil. ŽK: 2:1. Vyloučení: 2:2. Sedmičky: 1:0. Diváci: 50.