Tradiční domácí hřiště ve Svádově vymění za Městský stadion v Ústí nad Labem. Američtí fotbalisté Blades vyzvou Brno Alligators na největším fotbalovém stánku ve městě.

„Bude to jeden z vrcholů sezony. O šanci na play-off už jsme sice přišli, touha vítězit ale zůstává,“ řekl před utkáním, které se hraje v neděli od 15 hodin, PR manažer Blades Marek Moudrý. „Program začne už o dvě hodiny dříve, první fanoušky začne rozehřívat DJ. Ve 14.45 se diváci mohou těšit na vystoupení Aerobic clubu DDM Ústí nad Labem, který předvede choreografii s názvem Warrior,“ vypočítal.

BOHATÝ PROGRAM

Kromě toho čeká diváky vystoupení taneční skupiny Avalanche, která předvede svůj program o poločasové přestávce, připravena bude i soutěž o hodnotné ceny. „Pro výherce bude připraveno auto na víkend od Auto Anex, mobilní telefon Samsung A7 či dárková poukázka do hypermarketu Globus. Celým programem bude diváky doprovázet Ústecký sportovní Brass Band, hudební uskupení složené z hráčů Severočeského divadla, Severočeské filharmonie, pedagogů hudební konzervatoře v Teplicích a ZUŠ Evy Randové v Ústí nad Labem,“ upřesnil Moudrý.

Diváci si budou moci vyzkoušet různé fotbalové aktivity, pro děti bude připraven velký skákací hrad. Chybět nebude ani stánek s Blades produkty. „U amerického fotbalu nesmí chybět poctivé burgery, o které se postará Tortuga Bay. Čerstvé bagety obstará Ta Baguetteria, která nabídne také italskou zmrzlinu a prosecco/wine bar. Praženou kávou prostor provoní Coffeeholics, MC ICE nabídne nejrůznější alko i nealko drinky,“ zmínil bohatou nabídku občerstvení.

Blades jsou zatím v tabulce divize západ poslední s jednou výhrou a pěti porážkami, soupeř, který je u dna divize východ, je na tom ale ještě hůř, na svou první výhru totiž stále teprve čeká.

Vstupenky, které jsme nabízeli i v soutěži s Ústeckým deníkem, budou stát na místě 50 korun, děti do šesti let mají vstup zdarma. Tuhle show si nenechte ujít!