Hlasování mezi fanoušky na Facebooku mělo jasného vítěze, kterým se stal právě celek ústecké Elby DDM!

Ústecký hokejbalový oddíl zahájil před startem letošní sezony novou klubovou éru, kromě zbrusu nových webových stránek vytvořil i nové logo a také nové sady dresů.

V domácích zápasech používají Ústečané bílou variantu dresů, které dominuje velké logo a výrazným prvkem jsou i oranžové rukávy. Venkovní varianta Ústí je tmavě modrá a opět na ni nechybí oranžové prvky na rukávech.

Výrobce má radost

Dresy Elby vyrobila společnost SpeedDeer, která je na prvenství v anketě mezi fanoušky hokejbalu náležitě pyšná.

„Společnost SpeedDeer děkuje fanouškům a lidem, kteří dali svůj hlas dresům Elba DDM Ústí nad Labem. Nyní můžeme hokejbalovým dresům SpeedDeer PRO přidat přívlastek nejhezčí dresy CCM Extraligy," řekl pro klubový web Elby Jiří Dušek, jednatel společnosti SpeedDeer.

Na druhém místě v anketě se umístily dresy Letohradu. I Východočeši změnili před letošní sezonou dresy, kterým nově dominuje výrazný obrys jelena na hrudi. Třetí místo v anketě pak obsadil Hradec Králové. Jeho červené dresy s pirátem na hrudi představil oddíl už loni na Světovém poháru v Pardubicích.

Další šanci vidět nejhezčí dresy extraligy na vlastní oči budete mít v neděli 22. března, kdy se Elba střetne na domácím hřišti s Mostem.