„Druhý zápas, to byl lítý boj, i přes porážku jsem musela holky pochválit," prohlásila trenérka Slovanu Marcela Bromová.

Soupeřky z Plzně si díky úspěchu proklestily cestu na čelo druhé ligy.

„V prvním utkání jsme na ně neměly, tahaly jsme od začátku za kratší konec. Nebylo to úplně jasné, ale byly nad námi. Převyšovaly nás v obraně v poli a na útoku," komentovala klání s pořadovým číslem jedna Bromová.

JE VIDĚT POKROK

Chabařovické družstvo prošlo obměnou, která ze suveréna udělala tým středu tabulky. „Zatím to není ono, ale je tam vidět pokrok, je to hodně nových věcí," nelámala hůl trenérka. K odvetě se na soupisce Slovanu objevila Veronika Výborná.

„Zvedla naší hru, to se odrazilo na našem výkonu. Trenér hostí poslal na hřiště slabší sestavu, nám se dařilo, solili jsme servis. Byl to koncert," libovala si po získaném setu Bromová. Následující druhý set byl pro další vývoj klíčový.

„Měly jsme i setbol, ale udělaly jsme hrubou chybu. To nás srazilo a další set patřil Plzni," litovala trenérka domácích. Čtvrté dějství se změnilo v přetahovanou s vítěznou tečkou pro Plzeň.

„Druhý zápas mohla ho vyhrát obě družstva, teď nás čeká pauza, kdy doléčíme bolístky a pak hrajeme se silnými Střešovicemi," dodala Bromová.