„Chceme, aby naše hra bavila diváky," prohlásil Marek Vojta. S Markem Vojtou bude spolupracovat hrající asistent, jehož jméno zatím zůstává utajeno. „Ale během dvou týdnů už ho odhalíme. Je pro mě velká výzva a čest trénovat Ústí. Pracuji ve skvělém prostředí klubu a hráčů, většinou našich odchovanců," vyjádřil se Marek Vojta.

Třetím do party bude bývalý extraligový hráč Petr Kopta a sportovní psycholožka paní Krbcová. „S tou se nám u juniorů podařilo vybudovat výbornou kulturu v týmu, chceme ve spolupráci pokračovat i u mužů," pokračoval Vojta.

CHTĚJÍ VYHRÁT VŠECHNO

A s jakou vizí usedá na trenérskou židli? „Chceme vyhrát každý zápas v soutěži, zaměřit se na herní projev, hrát aktivní a odvážnou hru," prohlásil novic v pozici hlavního trenéra.
V srpnu budou florbalisté Ústí pilovat herní projev.

„Už pracujeme od poloviny května, v neděli nás čeká první přípravný zápas, který sehrajeme od 16 hodin s Chomutovem ve Sportcentru Sluneta. V půli srpna se pak představíme na Czech Open v prestižní kategorii," prozradil nový kouč.

Tým, který patří mezi nejlepší v první lize mužů, je až na pár výjimek připraven. „Kostra týmu je hotová, kádr je velmi silný, individuálně zdatný, máme dobrou konkurenci na každém postu. Ještě chceme mužstvo doplnit o jednoho až dva hráče na pozici obránce," doplnil Vojta.