Kdo by však čekal, že v něm budou právě oni, ten by se šíleně mýlil. Na stránkách kalendáře jsou totiž jiní úspěšní sportovci z krajské metropole.

Všichni mají jeden cíl

„Pojali jsme to netradičně, chtěli jsme ukázat, že podporujeme a fandíme všem ústeckým sportovcům. Všichni totiž máme jeden cíl: Co nejlépe reprezentovat svůj klub, své město a svou zemi. Jsme hrdí Ústečané, a to jsme v kalendáři dali najevo," vysvětluje Marek Moudrý, marketingový manažer Blades.

V kalendáři tak najdete například fotografie roztleskávačky Kateřiny Bandasové, boxerky Fabiany Bytyqi nebo nevidomého plavce Miroslava Smrčky.

„I když je to klubový kalendář, nenajdete v něm ani jednoho našeho hráče. Místo toho jsme do našich výstrojí oblékli ústecké sportovní ikony a naděje. Naleznete v něm tak nejen fotbalistu, basketbalistu a hokejistu, ale také nevidomého plavce, boxery, tanečnice, stolního tenistu, roztleskávačku, sportovní aerobičku, karatistku a florbalistu," povídal Moudrý.

Focení bylo úžasné

Focení se sportovci prý bylo úžasné. „Bylo vidět, že jsme jim svou volbou udělali radost. Někteří z nich mají svou skvělou aktivní kariéru již za sebou, někteří jsou na vrcholu a jiní mají ještě vše před sebou. Díky projektu jsme sami zjistili, že je v našem městě spousta sportovců, kteří jsou nejlepší v republice nebo dokonce na světě, a přitom kolem nich chodíme denně na ulici a nepoznáváme je. Díky kalendáři se to snad změní," doufá manažer „Blejdů".

Kalendář můžete objednávat na telefonním čísle 734 254 773 nebo na e-mailové adrese: scbladesul@gmail.com. Cena je 300 Kč a do prodeje jde omezené množství kusů.