„První půle byla vydařená, potom ale chlapci najeli na vlažný výkon venkovních zápasů, a i když se pak zbláznili a stáhli náskok na dva góly, nakonec odjíždíme bez bodu,“ mrzelo trenéra Chemičky Tomáše Veleka.

Jeho tým cestoval do Prahy s vědomím, že ještě může skončit pátý v tabulce, Slavie už měla jistý bronz. První poločas byl vyrovnaný a skončil 15:15. Po přestávce ale domácí, i díky technickým chybám ústeckých hráčů, odskočili na rozdíl devíti branek.

Chemička po time-outu změnila hru a dokázala snížit na rozdíl dvou branek, šťastný konec se ale nekonal. „Musím pochválit brankáře Jošta za první poločas a také mladého Brejchu a Piheru,“ dodal kouč sedmého týmu tabulky.

Slavia Praha – Chemička Ústí 35:31 (15:15)Chemička: Panzner, Jošt – Novák 2, Vrběcký 1, Pihera 5, Hladík, Krajíček, Brejcha 6, Maxa 1, Kabát 13, Honzík 3. Za domácí nejvíce: Pavlišin a Šmelhaus 8. Rozhodčí: Bareš, Uhlíř. ŽK: 2:3. Vyloučení: 3:1. Branky ze sedmiček: 0:1. Diváci: 15.