Kromě tradičních sportů, jako je hokej, basketbal či volejbal, který se vyhřívá na čele extraligové tabulky, můžete vyrazit třeba na dvojitou porci druholigové házené, která se hraje v sobotu v hale Spartak v Keplerově ulici v Krásném Březně.

Od 16 hodin vyzvou ženy Spartaku České Budějovice, v 18.00 začíná duel mužů Chemičky, kteří hostí Šťáhlavy. Doma hrají také hokejbalisté či ústecké fotbalistky.

Ústecké celky hrají i venku

Ústecké sportovní kluby hrají i na hřištích soupeřů. Ven míří jak prvoligoví florbalisté (pátek 19.00 Havířov, sobota 17.00 Petrovice u Karviné), tak druholigoví futsalisté Rapidu (pátek 20.00 Chotěboř). Výjezdy čekají i fotbalové celky v nižších soutěžích.

V I. A třídě hraje v sobotu v 15.30 Střekov v České Kamenici, v I. B třídě zavítá Svádov na hřiště Unionu Děčín (sobota 12.00), Hostovice do Unčína (sobota 14.00) a Trmice do Meziboří (sobota 10.30). Fotbalisty Army čeká reprezentační přestávka, ostatní hrají doma.

KAM ZA SPORTEM
FOTBAL:
Krajský přebor: Brná - Kadaň (sobota 15.30)
I. A třída: Chuderov - Junior Děčín (sobota 10.45), Libouchec - Neštěmice (sobota 15.30), Mojžíř - Rumburk (sobota 15.30)
I. B třída: Chabařovice - Dubí (sobota 10.30), Chlumec - Velké Březno (sobota 12.00)
Okresní přebor: Chuderov B - Trmice B (sobota 13.30), SKP Sever Ústí - Mojžíř B, Velké Chvojno - Sebuzín, Chlumec B - Vaňov, Petrovice/Tisá - Valtířov (sobota 15.30), Velké Březno B - Povrly (neděle 15.30)
III. třída: Chabařovice B - Telnice (sobota 14.00), Skorotice - Malečov (sobota 15.30), Svádov/Olšinky B - Brná B (neděle 15.00), Lokomotiva Děčín - Dubice (neděle 15.30)

HOKEJ:
Slovan Ústí - Kladno (sobota 16.00)

BASKETBAL:
Sluneta Ústí - Kolín (neděle 18.00)

VOLEJBAL:
SKV Ústí - Ostrava (sobota 17.00)

HOKEJBAL:
Elba Ústí - Letohrad (sobota 13.00)

HÁZENÁ:
Chemička Ústí - Šťáhlavy (hala WHC Spartak, Krásné Březno sobota 18.00)

HÁZENÁ ŽENY:
Spartak Ústí - České Budějovice (hala WHC Spartak, Krásné Březno, sobota 16.00)

FOTBAL ŽENY:
FK Ústí n. L. - TJ Mokré (UMT Městský stadion, sobota 11.00)