KAM O VÍKENDU ZA SPORTEM:
FOTBAL:
Krajský přebor: Brná – Oldřichov (sobota 14.00)
I. A třída: Chuderov – Ervěnice-Jirkov (sobota 10.45), Libouchec – Šluknov (sobota 14.00)
I. B třída: Chlumec – České Kopisty, Mojžíř – Bohušovice n. O. (sobota 10.30), Hostovice – Pokratice (neděle 13.00, UMT Městský stadion)
Okresní přebor: Chabařovice – Povrly, Trmice – Neštěmice B (sobota 10.30), Chuderov B – Přestanov (sobota 13.30), Chlumec B – Sebuzín, Velké Březno – Mojžíř B, Velké Chvojno – Malečov, Petrovice – SKP Sever (sobota 14.00)
FOTBAL ŽENY, 2. JUNIORSKÁ LIGA:
FK Ústí nad Labem – Bohemians 1905 (UMT Městský stadion, neděle 10.00)
VOLEJBAL:
Extraliga: SKV Ústí nad Labem – České Budějovice (sobota 17.00)
FUTSAL, 2. LIGA:
Rapid Ústí – Jerigo Plzeň (sobota 20.00, Sportcentrum Sluneta)
FLORBAL, I. LIGA:
Florbal Ústí – Kladno (neděle 18.15, Sportcentrum Sluneta)
BASKETBAL ŽENY, OBLASTNÍ PŘEBOR:
Slovan Ústí nad Labem – Česká Lípa (pátek 18.30 ZŠ Mírová)
HÁZENÁ, 2. LIGA:
Chemička Ústí – Liberec (neděle 9.00)
VOLEJBAL ŽENY, 2. LIGA:
Chabařovice – Děčín/Rumburk (sobota 10.00 a 14.00, Chabařovice)
STOLNÍ TENIS ŽENY, I. LIGA:
SKP Sever Ústí n/L – SKK El Niňo Praha (sobota 10.00), SKP Sever Ústí n. L. – AC Sparta Praha (sobota 15.00) (oboje nová tělocvična Neštěmice)
KULEČNÍK:
Mistrovství ČR v karambolu (sobota a neděle od 10 hodin, herna Trmice)
HOKEJBAL:
Extraliga: Elba Ústí – Kladno (sobota 11.00), Elba Ústí – Karviná (neděle 11.00)
2. liga: Dukla Ústí – Bazzy Děčín (neděle 14.30)
I. OHBL: Warriors Chlumec – Devils Děčín (sobota 15.15), HSÚ HBC 74 Ústí – SK Dubí (sobota 17.00), Desperados Ústí – Coma Team (neděle 8.30)

HRAJÍ TAKÉ VENKU:
FOTBAL:
I. A třída: Rumburk – Střekov (sobota 14.00), Spořice – Neštěmice (neděle 14.00)
I.B třída: Křešice – Svádov-Olšinky, Union Děčín – Vaňov (sobota 10.30)
FOTBAL ŽENY, ČFL:
Zlíchov – FK Ústí nad Labem (sobota 14.00)
BASKETBAL:
Kolín – SLUNETA Ústí nad Labem (sobota 17.45)
HOKEJBAL:
2. liga: Killers Litoměřice B – Berani (neděle 15.00), Rondo Teplice – Ještěři Ústí (neděle 16.30, Ústí n. L.)
I. OHBL: Killers Litoměřice B – Sharks litoměřice (sobota 11.00)
FLORBAL ŽENY, I. LIGA:
Plzeň – Florbal Ústí (sobota 20.00), Texas Longhorns Chýně – Florbal Ústí (neděle 18.00)
HÁZENÁ ŽENY, 2. LIGA:
Havlíčkův Brod – Spartak Ústí (neděle 10.00)