KAM O VÍKENDU ZA SPORTEM:
FOTBAL: I. A třída: Libouchec – Spořice (sobota 16.30)
I. B třída: Vaňov – České Kopisty, Hostovice – Chlumec, Mojžíř – Česká Kamenice (sobota 13.00)
Okresní přebor: Chabařovice – Petrovice, Trmice – Malečov (sobota 10.30), Povrly – Přestanov (sobota 14.00), Chlumec B – Velké Chvojno, Velké Březno – Chuderov B (sobota 16.30), Neštěmice B – SKP Sever, Mojžíř B – Sebuzín (neděle 16.30)
III. třída: Chabařovice B – Telnice (sobota 14.00), Tisá – Velké Březno B, Dubice – Libouchec B (sobota 16.30), Povrly B – Skorotice (neděle 14.00), Brná B – Svádov-Olšinky B (neděle 15.30), Lokomotiva Děčín – Valtířov (neděle 16.30)
FOTBAL ŽENY:
2. liga juniorek: FK Ústí – Světlá nad Sázavou (neděle 11.00, UMT Městský stadion)
FLORBAL:
Florbal Ústí - Bulldogs Brno (sobota 18.30)
HOKEJBAL:
I. OHBL: HSÚ HBC 74 – Killers Litoměřice (sobota 10.45), Warriors Chlumec – Orlík Ústí (sobota 12.30), Foreads Ústí – Pivní Veteráni Ústí (sobota 14.15)
BASKETBAL:
Severočeská liga: Skřivánci Ústí – Litoměřice C (pátek 18.30)

HRAJÍ TAKÉ VENKU:
FOTBAL:F:NL: Dukla Praha – FK Ústí (sobota 10.15)
Krajský přebor: Domoušice – Brná (sobota 16.30)
I. A třída: Černovice – Chuderov (sobota 14.00), Proboštov – Neštěmice, Klášterec n. O. – Střekov (sobota 16.30)
I. B třída: Pokratice-Litoměřice – Svádov-Olšinky (sobota 10.30)
FOTBAL ŽENY:
ČFL: Sporting Mladá Boleslav – FK Ústí n. L. (sobota 16.30)
HÁZENÁ, 2. LIGA:
Ženy: Astra Praha – Spartak Ústí (sobota 10.00)
Muži: Lovosice B – Chemička Ústí (neděle 16.00)
HOKEJBAL:
Extraliga: Snack Dobřany – Elba Ústí (sobota, 11.30)
2. liga: Buzzy Děčín – Berani Ústí (neděle 16.30, Ústí)
I. OHBL: Dubí – Dragons (sobota 9.00, Ústí), Devils Děčín – Coma Team (sobota 16.00 Ústí), Kings Teplice – Desperados Ústí (neděle 10.00 Krupka), Žízeň Trnovany – Sharks Neštěmice (neděle 11.45, Krupka)HOKEJ, I. LIGA:Chomutov – Slovan Ústí (sobota 16.00)
BASKETBAL:
Severočeská liga: Varnsdorf – Sluneta Ústí B (sobota 18.00)

SPORTUJTE TAKÉ AKTIVNĚ:
Ústecký 1/2 marathon (sobota, Ústí nad Labem)