Pokud preferujete nejvyšší soutěže, v domácím prostředí nastoupí volejbalisté či basketbalisté Ústí nad Labem. Nechcete-li být v uzavřené hale, pak vás možná uspokojí domácí zápas extraligových hokejbalistů Elby, kteří jsou zatím stoprocentní, či fotbalový zápas Brné, která se v krajském přeboru drží na třetí příčce. Kompletní nabídku přináší náš tradiční přehled

KAM ZA SPORTEM:
FOTBAL:
Krajský přebor: Brná – Lovosice (sobota 16.30)
I. A třída: Neštěmice – Ledvice (sobota 10.15)
I. B třída: Svádov-Olšinky – Vaňov (sobota 10.30), Chlumec – Křešice, Mojžíř – Bohušovice n. O. (sobota 13.00), Hostovice – Dobkovice (neděle 15.30)
II. třída: Povrly – Chuderov B, Libouchec B – Mojžíř B, Chabařovice B – Neštěmice B (sobota 10.30), Malečov – Velké Březno (sobota 16.00), Velké Chvojno – Petrovice, Sebuzín – Přestanov (sobota 16.30)
III. třída: Povrly B – Telnice, Trmice B – Skorotice, Chabařovice B – Svádov-Olšinky B (sobota 14.00), Dubice – Lokomotiva Děčín (sobota 16.30), Sebuzín B – Valtířov (neděle 14.00), Velké Březno B – Brná B (neděle 16.30)
BASKETBAL, KNBL:
SLUNETA Ústí – Ostrava (neděle 18.00)
VOLEJBAL, EXTRALIGA:
SKV Ústí – Liberec (sobota 17.00
HOKEJBAL:
Extraliga: Elba Ústí – Karviná (sobota 17.00)
1. regionální liga: Pivní Veteráni Ústí – Dubí (sobota 10.15), Dragons Ústí – Wolves Chomutov (neděle 18.15)
I. OHBL: Foreads Ústí – Ještěři Ústí B (sobota 8.30), Orlík Ústí – Trnovany (sobota 12.00), Desperados Ústí – Warriors Chlumec (neděle 8.00)
HÁZENÁ, 2. LIGA:
Chemička Ústí – Baník Most (neděle 15.00, hala WHC Spartak Krásné Březno)

HRAJÍ TAKÉ VENKU:
FOTBAL:
FNL: Táborsko – FK Ústí (neděle 16.30)
I. A třída: Šluknov – Střekov, Klášterec n. O. – Libouchec (sobota 16.30), Roudnice – Chuderov (neděle 16.30)
HOKEJ, I. LIGA:
Jihlava – Slovan Ústí (sobota 17.30)
HOKEJBAL:
2. liga: Bazzy Děčín – Berani Ústí (neděle 11.00), Rondo Teplice – Vlčí smečka Ústí (neděle 16.30, Ústí)
I. OHBL: Kings Teplice – Sharks Neštěmice (neděle 10.00)
BASKETBAL, 2. LIGA:
Klatovy – Sluneta USK Ústí (sobota 18.00), Domažlice – Ústí (neděle 10.00)HÁZENÁ ŽENY, 2. LIGA:Turnov – Spartak Ústí (sobota 10.00)

SPORTUJTE TAKÉ AKTIVNĚ:
Ústecký půlmaraton (sobota, centrum města)