Šest týmů odehrálo pětadvacetiminutové zápasy každý s každým, z tohoto systému vzešla konečná tabulka, která určila celkové pořadí turnaje. Hned v zahajovacím utkání porazila domácí Chemička Ústí Baník Most, Libčice jako jeden z favoritů smetly na úvod Čambavambu 18:7. Domácí házenkáři drželi sérii výher až do čtvrtého kola, kde byl nad jejich síly Jablonec, a jelikož nezvládli ani závěrečný souboj s Libčicemi, skončili na třetí příčce.

Naopak dánský host z Fjerritslevu prohrál úvodní čtyři utkání, až v závěrečném duelu skolil mostecké házenkáře a vyhoupl se na předposlední příčku. Suverénní vítěz z Libčic nepoznal za celý turnaj hořkost porážky, pokaždé vyhrál minimálně o 6 branek a stal se zaslouženým vítězem.

„Libčice potvrdily roli favorita, který míří do první ligy. Domácí skončili třetí, první tři utkání vyhráli s přehledem, potom se jim však zranil kapitán Pihera a jak se ukázalo, byla to obrovská ztráta, zejména v organizaci hry. Šlo ale o dobrou přípravu na jaro,“ zhodnotil turnaj trenér Ústí Tomáš Velek.