„Chtěl bych poděkovat všem hráčům, kteří do čtvrtfinále nastoupili. Celou sérii bojovali a nic nevzdávali ani za nepříznivého stavu. Hodně hráčů hrálo se sebezapřením a nebýt to play off, tak určitě nenastoupili. Výkony v play off nás jistě povzbudí v přípravě na další ročník. Soupeři blahopřeji k postupu," řekl po posledním utkání sezony trenér Tomáš Laibl.

Jeho tým zvládl třetí bitvu s Pardubicemi a po výhře po nájezdech živil naději na rozhodující pátý duel. K němu ale nedošlo, Severočeši v neděli padli 3:4.

„Do utkání jsme opět nevstoupili špatně. Měli jsme dobrý pohyb a šli do vedení. Bohužel, stejně jako v sobotu, se nám nepovedla druhá třetina, ve které soupeř otočil. Do třetí části byl cíl pokusit se rozdíl dvou branek dotáhnout. Bohužel jsme inkasovali čtvrtý gól a už to bylo hodně špatné. V závěru už nám chyběly i síly," dodal trenér.

Elba DDM Ústí - Pardubice 4:3 ss (2:0, 0:3, 1:0 – 1:0). Branky Elby: Netušil, Sedláček, Baxa. Rozhodčí: Kettner, Záhora. Vyloučení: 8:5. Využití: 1:3. Střely: 33:43. Diváci: 120. Stav série: 1:2.

Elba DDM Ústí – Pardubice 3:4 (1:0, 0:3, 2:1). Branky Elby: Gottfried, Baránek, Netušil. Rozhodčí: P. Škrobák, M. Škrobák. Vyloučení: 8:6. Využití: 1:2. Střely: 27:36. Diváci: 119. Konečný stav série: 1:3