„Konečně se trochu zvedáme, i když to stále ještě není úplně optimální. V zápasech s Dobříší jsme poprvé v sezoně oslavili šest bodů, ale popravdě jsme narazili asi na nejslabšího soupeře celé soutěže. Snažili se, ale se záchranou to budou mít hodně složité," řekl kapitán chabařovického Slovanu František Nedbal.

ROZHODLY ZKUŠENOSTI

Podle jeho slov rozhodly v obou zápasech především zkušenosti. „Soupeř je nováčkem, pro nás to byla povinnost. Jsme rádi, že jsme to zvládli a stále můžeme pomýšlet na čtvrté místo po polovině sezony. K tomu ale musíme za týden uspět v Modřanech," vyřkl Nedbal.

Právě na palubovce Modřan čekají Chabařovice poslední bitvy v letošním kalendářním roce. „Chceme u nich vybojovat nějaké body. Pak už přijde na řadu volno, ve kterém snad načerpáme dostatek sil na druhou polovinu sezony," dodal na závěr nahrávač Nedbal.

Slovan Chabařovice – Dobříš 3:1 (21, -21, 22, 10) a 3:1 (22, 23, -21, 20)Chabařovice: Nedbal, Stránský, Kučera, Dušek, Röhrl, Pěkný, Anton, Macánek, V. Moník, V. Kindermann, Černý.