Jak hodnotíte galavečer, na kterém vaše svěřenkyně obhájily mistrovské pásy?

Jsem relativně spokojený, jen Lucka mě hrozně mrzí. Dobrý, vyhrála a všechno je v pořádku, ale z vlastní zkušenosti vím, že takové vítězství vás tolik netěší. Lucka se na to připravovala dva, tři měsíce a chtěla se předvést. Ukázala jednu krásnou sérii a tím to bohužel skončilo. V šatně byla hodně smutná, mrzelo jí to. Tak jsem jí řekl, buď ráda, že se to nestalo tobě.

Jak moc náročná byla celá akce z hlediska přípravy?

Hodně. Za celý týden mi utekla spousta věcí, děti jsem prakticky neviděl, na ženu jsem doma křičel (smích). Naštěstí to chápe, je tolerantní. Neříkám ale, že jsem to všechno zařizoval sám, to v žádném případě. Pomohli mi s tím Němci i Plzeňáci z Qwert Boxing, bez nich by to bylo ještě stokrát horší. Když to děláte ve svém městě, kde vás znají, tak se snažíte to udělat co nejlépe. A když je pak ve středu zastupitelstvo a vy musíte odejít, protože máte tiskovou konferenci přenášenou do televize a někdo vás tam osočí, že jste odešli, tak to hodně zamrzí.

Jistě vás mrzí i fakt, že nebylo vyprodáno, že?

Dát dvě stě padesát korun za takovou akci a není vyprodáno? Štve mě to. Myslím, že to bylo levné. Vím, že Ústí není bohaté město, ale do kina tady stojí lístek sto padesát korun a dát o stovku více na akci, která má rozpočet přes tři miliony korun, to si myslím, že by lidi mohli ocenit. Den předtím byl v Ústí Michal David a bylo tam pět tisíc lidí, přestože stál lístek čtyři stovky. To mě mrzí, přestože i já mám Davida rád.

Uvažujete o tom, že už byste v Ústí další akci nepořádal?

Všichni mi říkají, kašli na to, pojď s tím do Brna. Pro mě i lidi, kteří mi s tím pomáhají je to tady ale nejjednodušší. Další galavečer udělám určitě v Brně, ale chci se i vrátit znovu do Ústí. Pracujeme na tom, aby se to pořád zlepšovalo.