Trojboj obsahoval přeskok, sestavy na akrobacii a hrazdě. ZŠ a MŠ SNP6 Ústí nad Labem chtěla navázat na úspěchy z minulých let a podpořit nadšení žáků. Do krajského kola vybrala dva týmy. Jeden čtyřčlenný tým chlapců a jeden tým dívek.

V závodech se počítaly tři nejlepší výkony. Dívky ve složení Eliška Šmídová, Markéta Charouzková, Kateřina Papierová a Adéla Málková v krajském kole skončily na sedmém místě s vyrovnanými výkony bez větších pochybení. Konkurence byla veliká. O to větší radost pak byla, když chlapci - Matouš Černý, Jakub Pucherna, Jan Schorsch a Lukáš Přibyl - všechny porazili a vyhráli 1. místo!

Jakub Pucherna a Jan Schorsch dokonce získali zlatou a bronzovou medaili za individuální výkon. S vítězstvím byl spojen i postup do republikového finále v Praze.

V sobotu 6. dubna se konalo republikové finále v gymnastické tělocvičně SK Hradčany Praha Dlabačov. Prostory tělocvičny skýtaly neuvěřitelné možnosti nácviku a chlapci byli nadšeni. Do poslední chvíle pilovali sestavy a trénovali. Konkurence zde byla ale obrovská a bylo jasné, že získání medaile nebude snadný úkol. Přestože hodnocení bylo přísné, se svými výkony byli reprezentanti ZŠ a MŠ SNP6 Ústí nad Labem spokojeni.

Nakonec získali vytoužené 3. místo! Dalším individuálním úspěchem bylo získání bronzové medaile Jakuba Pucherny!

1. místo ZŠ Englišova Opava
2. místo Gymnázium Mimoň
3. místo ZŠ a MŠ SNP6 Ústí nad Labem